Otivatsioon

(3 arvustused)

24.90

Kõigile tellijatele kaasa pühendus autorilt koos autogrammiga.
3 arvustust tootele Otivatsioon

 1. Helen

  Raamatu kujundus on lahe ja Otti tundes on raamat kindlasti väga pônevalt kirjutatud ning motiveeriv. Alles tellin, lugenud veel ei ole😊

 2. Erik Naissaar

  Lugesin esmalt esimesed 115lk ja terve aja jookseb silme ees, kuidas sporditäht istub üle laua ja räägib otse minu suunas lugusi, enda mõtteid, mis raamatus vastu vaatavad🙂
  Kõige rohkem on siiani kõnetanud sisemised ja välised motivaatorid, lk 65-70. Sisemiste motivaatoritega tundsin ennast kõige rohkem ära. Samuti on kõnetanud esimene peatükk, mida ma ise tihtipeale ei tee on visualiseerimine, väga raske asi mulle ette kujutada, kus ma tahaksin olla, selle kaardistamine on mulle alati asi, mida ma edasi lükkan. Ja ennäe imet, järgmine peatükk kohe jälle räägib edasilükkamisest.
  Lugedes raamatu teist poolt, saan praktiseerima hakata teemal, millele täna tähelepanu pannud ei ole – sisetunde kuulamine ja tunnetamine. Tundub põnev sellist asja jälgida.
  Selles raamatus on minu jaoks rohkem hinge/kontakti, kui mistahes edukuse/elutarkuse raamatus mõne kuulsa välismaalase poolt kirjutatuna.

 3. Meelika Eensoo (toote omanik)

  Ma ei nimetaks seda lihtsalt raamatuks vaid õpik-töövihikuks. Seda peaks lugema kindlasti kõik juba gümnaasiumieast alates. See raamat on tõesti suurepärane käsiraamat, mis aitab meil eesmärke seada, hoida fookust ning treenida järjepidevust ja mitte allaandmist. Ning mis kõige olulisem, õppida kuulama rohkem oma sisetunnet. Kogu raamatut ilmestavad ka isiklikud kogemuslood, mis aitavad kogu teemat nii hästi mõista. Väga soovitan seda raamatut!

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga